Пандемія коронавірусу? Ні! Пандемія егоїзму!

Це мій перший пост українською на мому блозі. 

Якщо ви не любите багато читати, то прочитайте наступне речення. Суть того що я хочу сказати наступна: «Якщо кожен у світі затримався б удома на 2 тижні або, скажімо, протягом одного місяця, COVID-19 уже б закінчився». Але через те, що всі кажуть: "У мене дуже важлива причина вийти на вулицю, інакше я помру", ми бачимо, як розростається COVID-19. І пандемія годується такими людьми, пожираючи частину з них, і частину невинних. Знову ж таки, якщо ви не любите читати, далі можете не читати.

Вітаєю тих, хто має достатньо сміливості для продовження читання. Подумай над цим. Карантин протягом 2 тижнів безумовно показує, чи є у вас COVID-19 чи ні. Щоб отримати лікування від COVID-19, вам потрібно максимум один місяць щоб вилікуватись, якщо ви хворі на щось подібне до діабету, хронічної обструктивної хвороби легень, певної стадії раку чи інших медичних факторів, що збільшує ваші шанси на смерть. Але це не завжди так. Моя дружина знає хлопця, якому було 30 років, він регулярно відвідувала спортзал, і він помер. Знову ж, якби кожен закрив себе в хаті себе на один місяць, то COVID-19 помер. Але щодня я бачу крики людей, які кажуть: ми помремо від голоду! Наші заводи будуть закриті! Наш бізнес буде закритий! Від повного заперечення COVID-19 до чогось подібного: ці люди все одно помруть, COVID-19 був винайдений штучним шляхом, COVID-19 був створений в лабораторії для вбивства старшого покоління. Згодом ці люди показують в соціальних мережах, що виходять на вулицю без маски, облизують туалетні кришки, роблячи анти-COVID-19 вечірки.

З дитинства багато батьків навчають своїх дітей: егоїзм це погано. На жаль, не всі батьки цього вчать. Багато батьків навчають своїх дітей: ти єдина важлива людина у Всесвіті. Що призводить до що раз більшої кількості я-центр-всесвіту людей. І ці люди поширюють COVID-19 все більше і більше. Чому? Тому що у них є супер важливі причини вийти на вулицю, ніж життя тих кількох відсотків людей.

Це відображено не тільки в COVID-19. Досить багато інших захворювань мають таку ж картину. Подумайте про СНІД. Чому він поширюється? Якщо виключити переливання крові, він поширюється, тому що є ті, хто має важливі причини передати його далі. Ці люди не думають або не хочуть думати про життя інших людей після зараження. Вони мають важливі причини для подальшого поширення СНІДу. Подібна історія трапляється і з туберкульозом. Ця хвороба також поширюється майже подібним чином, просто рівень смертності не такий швидкий. І знову ж таки: чому він поширюється? Бактерії/віруси - це лише одна ланка передачі. Інша ланка передачі - це люди, які мають важливі причини припинити приймати таблетки і мають важливу причину виходити на вулицю, і передавати віруси/бактерії далі.

Егоїзм проявляється на всіх рівнях людського суспільства. Розглянемо історію Китаю з першим лікарем, який повідомив про небезпечний COVID-19. Його вперше оштрафували. Але чому це сталося? Тому що хтось егоїстично подумав: у нас дуже важливі причини не закривати місто. Розглянемо Великобританію і це твердження: "ми втратимо дорогих нам людей". Це не егоїзм? Які причини були для початкової ігнорації вірусу? Приблизно так само, як спочатку думали чиновники Китаю: як ми будемо замикати таке і таке місто? А як щодо США? Приблизно такі ж міркування. Як я буду блокувати таке і таке місто/державу? Що стоїть за такоми міркуваннями? Егоїзм. Подумайте про Іспанію, Францію, Італію, Росію тощо. Я можу продовжувати цей список далі і далі, але ви знову і знову побачите цю закономірність: одні егоїсти шукають виправдання для виходу назовні, інші егоїсти шукають причини, щоб дозволити їм вийти назовні, а треті егоїсти думають, як на цьому заробити. Як результат, всі втрачають.

Потратьте зараз, щоб не тратись пізніше. Кожен шукає тих/того, хто витратить на нього замість того, щоб витрачати самому. В результаті втрачають всі. Егоїстичні і не егоїстичні. Який(а) ти людина/країна/уряд/політичний діяч?

P.S. Хочу додати, що не всі поводяться егоїстично, в боротьбі з коронавірусом є багато саможертовних людей. Але кількість егоїстів настільки велика, що ми бачимо поширення коронавірусу, СНІДу, туберкульозу та багатьох інших захворювань. Якщо людство не знайде способу боротьби з егоїзмом ... Далі не хочу думати

Add comment

Loading